wtorek, 22 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Team Kinguin odnosi 4 porażki i spada do ESEA Premier League
ESL One

Team Kinguin odnosi 4 porażki i spada do ESEA Premier League

Po wczorajszym dniu to już pewne – Team Kinguin kończy swoją przygodę z ESL Pro League i spada do niższej „klasy rozgrywkowej” – ESEA Premier League.

Wczoraj zawodnicy Team Kinguin rozgrywali aż cztery spotkania – dwa zaległe z Fnatic, które miały się odbyć przedwczoraj, oraz kolejne dwa – z Heroic. O ile pierwsze spotkanie z Fnatic zaczęło się dla Polaków bardzo dobrze i nawet przez pewien czas prowadzili z bardziej utytułowanym rywalem, o tyle kolejne potoczyły się już zgodnie z przewidywaniami. Ostatecznie Polacy, którzy aktualnie odbywają swój bootcamp w Warszawie po ostatnich zmianach, we wszystkich dzisiejszych meczach zaliczają porażki, które przypieczętowują ich ostatnie miejsce w tabeli tego sezonu ESL Pro League. A co za tym idzie spadek do ESEA Premier. Bilans Polaków to 24 rozegrane spotkania, z czego 6 wygranych, 18 przegranych i 18 punktów.

Mecze Team Kinguin w ESL Pro League – 10.05.2017

Team Kinguin vs. Fnatic – 10:16
Fnatic vs. Team Kinguin – 16:8
Heroic vs. Team Kinguin – 16:10
Team Kinguin vs. Heroic – 12:16

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Źródło: Virtus.pro Facebook

Virtus.pro zagra w turnieju Adrenaline Cyber League w Rosji

Virtus.pro powraca do gry w turniejach. Pierwszym z nich będzie wyjazd do Rosji, gdzie Polacy …