poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Gry / Fenix, nowy dowódca w trybie współpracy, jest już dostępny w StarCraft II!
fenix

Fenix, nowy dowódca w trybie współpracy, jest już dostępny w StarCraft II!

Nowy dowódca w trybie współpracy jest gotowy, aby ruszyć do bitwy w StarCraft II: Legacy of the Void. Za życia Fenix był nieustraszonym i honorowym wojownikiem. Teraz powraca jako dzielny czyściciel, który poświęci wszystko, aby chronić swój lud.

Dzięki swojej SI Fenix może przenosić się między kilkoma machinami wojennymi czyścicieli – Pancerzem Pretora, Solarytowym Dragonem oraz Arbitrem Cybrosa. W ten sposób dostosowuje swoje atuty do sytuacji na polu bitwy. Wśród jego umiejętności znajdziecie:

  • Tornado — umiejętność Pancerza Pretora, która co sekundę zadaje obrażenia pobliskim wrogom
  • Działo Solarne — umiejętność Solarytowego Dragona, która tworzy przeszywający promień rażący całą linię jednostek wroga
  • Przywołanie — umiejętność Arbitra Cybrosa, która pozwala przenieść wszystkie sojusznicze jednostki ze wskazanego miejsca tam, gdzie znajduje się Fenix

Gracze mogą również odblokować do sześciu elitarnych bohaterów protosów, którzy pomogą Fenixowi w walce na froncie. Każdy z nich ma ulepszone statystyki i dysponuje wyjątkowymi umiejętnościami.

Fenix jest gotowy do służby, a gracze mogą go kupić w grze już teraz. Więcej informacji na jego temat znajdziesz w filmy, który jest poniżej oraz poście na oficjalnym blogu battlenet.

Komentarze

O Jakub "GuziQ" Guzik

Czasem pogram sobie w CS'a, czasem również w Wiedźmina. Mimo wszystko wychowany na kopaniu piłki nożnej i graniu w unihokeja. Do esportu trafiłem przypadkiem, ucząc się i podpatrując jak grać lepiej.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …