poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Artykuły / Nowe gry w Fantasy Expo Challenge
Fantasy Expo Challenge

Nowe gry w Fantasy Expo Challenge

Fantasy Expo Challenge, polska platforma do rozgrywania turniejów online, odświeża swoją stronę internetową. Oprócz kolejnej aktualizacji kodu, wprowadzone zostaną turnieje w nowe gry.

W połowie kwietnia FEC wystartowało z Polską Ligą Esportową, która pozwoliła organizatorom pozyskać nowych sponsorów – telefonię komórkową PLAY i producenta napojów SPRITE. Dzięki ich wsparciu możliwe jest wprowadzenie kolejnych tytułów esportowych. Tym samym w maju na platformie pojawią się rozgrywki w Heroes of The Storm, Dota 2 oraz Rocket League.

Nowe gry oznaczają większą liczbę turniejów i transmisji. Te poprowadzą popularni komentatorzy. W meczach HoTS usłyszymy Łukasza „Leo” Mirka, byłego profesjonalnego zawodnika, który reprezentował barwy G2 Esports. Dotę 2 poprowadzi Tomasz „Bandit” Borys, jeden z głównych promotorów tej gry w naszym kraju. Z kolei rozgrywki Rocket League komentować będzie YouTuber, Paweł „Graba” Grabowski.

Zapisy do turniejów są już otwarte. Zainteresowanych graczy odsyłamy na www.fechallenge.com.

źródło: informacja prasowa

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Amatorskie organizacje w League of Legends

Amatorskie organizacje w League of Legends

Trudno podważyć to, jak wielką profesjonalizację w kierunku esportu przeżywa League of Legends. Twórcy gry …