niedziela, 22 Kwi 2018
Home / Turnieje / ROG Overwatch 1vs1 Tournament wchodzi w decydującą fazę!
ROG Overwatch

ROG Overwatch 1vs1 Tournament wchodzi w decydującą fazę!

Ośmiu turniejów kwalifikacyjnych potrzeba było, aby wyłonić najlepszych polskich zawodników gry Overwatch. Ci przez ponad dwa miesiące rywalizowali w otwartych turniejach kwalifikacyjnych, w których w sumie udział wzięło ponad 900 graczy z całej Polski.

Uczestnicy fazy playoff turnieju ROG Overwatch już teraz mogą czuć się zwycięzcami. W końcu na swojej drodze pokonali wielu rywali, a także udało im się wygrać słuchawki ASUS ROG Orion PRO 7.1 o wartości 450 złotych.
Prawdziwa walka dopiero się zacznie. Przez kwalifikacje pomyślnie przeszli Solidny, MBR3, Vertigo, Dexter_pol3, Warchawk, danye, Redziok i Setrox. Teraz ten oktet powalczy o prawdziwy złoty graal graczy komputerowych – plecak ASUS ROG Nomad v2 i jego zawartość. W środku znalazły się słuchawki ASUS ROG Strix 2.0, klawiatura mechaniczna ASUS ROG Claymore, mysz ASUS ROG Gladius oraz podkładka ASUS ROG Strix Glide. Pula nagród w turnieju wynosi aż 6200 złotych! Rozgrywki będzie można śledzić już 22 kwietnia 2017 od 18:00 na kanale Twitch.tv/EsportNow. Spotkania komentować będzie ambasador ligi Fantasy Expo Challenge – Jacek „HighStyled” Kamiński.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Edu Esports League

W sobotę rusza inauguracyjny sezon Edu Esports League

Rozwój infrastruktury esportowej na uczelniach, partnerstwo platformy Twitch, a także europejskie finały i gra w …