poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Gry / Francja i jej krążowniki wypłynęły na wody World of Warships
Francja

Francja i jej krążowniki wypłynęły na wody World of Warships

Vive la France! Pełna flotylla francuskich krążowników pojawia się od dzisiaj w World of Warships. Tym samym Francja dołącza do gry, jako kolejny kraj z bogatą historią marynarki wojennej.

„Francuskie krążowniki oferują dużo taktycznych możliwości i mają ogromy potencjał aby nadawać ton w walce dzięki wyjątkowym możliwościom w ataku.” – mówi Artur Płóciennik, producent wykonawczy World of Warships. „Możesz szybko zmieniać pozycje, atakować torpedami, strzelać do niszczycieli. Grając francuskimi krążownikami to Ty jesteś myśliwym.” Nowa linia okrętów to mocne działa i możliwości, które docenią gracze ceniący zwrotność oraz różnorodność taktyczną. Ich silniki są szybkie, a dodatkowo
mogą być wspomagane wzmocnieniem przyspieszenia – materiałem eksploatacyjnym niedostępnym dla okrętów innych krajów. W walce z niszczycielami dysponują grodziami anty torpedowymi, jednocześnie samemu będąc w nie uzbrojone. Francuskie krążowniki mogą wykonywać
rozmaite zadania w bitwie zmieniając szybko położenie na mapie i atakować z powodzeniem niszczyciele, lekkie krążowniki i lotniskowce. Na wyższych poziomach od VI do X mogą nawet zagrozić pancernikom.
Nową linię otwiera szybki i celny Bougainville, który należy do klasy krążowników o nazwie aviso, wcześniej niereprezentowanej w grze. Te okręty dobrze służyły podczas całej drugiej Wojny Światowej i pozostały aktywne do późnych lat 50-tych uczestnicząc w wojnach w Korei i Indochinach. Z innych ciekawych modeli warto wymienić Émile Bertin, jeden z najszybszych krążowników w grze oraz La Galissonnière – dobrze opancerzony i odporny na ataki torpedowe.

Wszystkie nowe okręty francuskie dopłynęły już do portu w World of Warships i czekają na kapitanów. Na stanowiska!

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …