czwartek, 24 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Heroic dwukrotnie pokonuje Virtus.pro
Heroic

Heroic dwukrotnie pokonuje Virtus.pro

Ostatnie występy Virtus.pro na ESL Pro League sprawiły, że tylko seria zwycięstw pozwoliłaby im na awans na LAN-owe finały w Dallas. Niestety po dzisiejszym dwumeczu z duńskim Heroic tych szans już praktycznie nie ma.

Każdy widzi, że ostatnio Virtus.pro nie błyszczą formą. Mimo to jednak w meczach online z reguły udawało im się mniej więcej bilans tylu samych wygranych co przegranych. Dzisiejszy dzień jednak popsuł te statystyki i to w koszmarnym stylu. Szczególnie pierwszy mecz z dwumeczu – grany na mapie Nuke – był kolejnym popisem bezradności i nieskuteczności Polaków. Wygląda na to, że gra Virtusów na Nuke została już całkowicie rozpracowana i zamiast popisowej jak niegdyś mapy zobaczyliśmy wynik 16 – 1 – dla Heroic. Tak koszmarnego wyniku polska formacja nie zaliczyła już od dawna. W drugim meczu, na mapie Train, zanosiło się na podobny wynik, jednak po zmianie stron Polakom udało się nieco zbliżyć do przeciwnika. Ostatecznie jednak ugranie 9 rund to było zbyt mało na rewelacyjnie grające Heroic. Świetną akcją popisał się m.in. Valde, który zrobił to, co paręnaście dni temu nie udało się TaZ-owi – wyszedł na plecy naszych zawodników, zamiast jednak bawić się w próby użycia noża po prostu zastrzelił z łatwością trzech Polaków.
Cóż, do Majora zostało coraz mniej czasu, a okazji do gry na poważnych turniejach Virtus.pro ma coraz mniej. Oby w końcu nasi zawodnicy znaleźli sposób na swoją niemoc, inaczej polscy kibice po raz kolejny przeżyją poważny zawód na własnej ziemi.

Virtus.pro vs. Heroic 0 – 2
Nuke 1 – 16
Train 9 – 16

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Split lato 2018

Split lato 2018 w EU i NA LCS – znamy datę rozpoczęcia rozgrywek i harmonogram spotkań

Jak zawsze, po dużym międzynarodowym turnieju w Lidze Legend następuje przerwa w profesjonalnych rozgrywkach. Czas …