wtorek, 22 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Virtus.pro z kolejnym remisem w ESL Pro League
ESL Pro League

Virtus.pro z kolejnym remisem w ESL Pro League

Remisy to coś, do czego Virtusi zdążyli nas już przyzwyczaić jeśli chodzi o rozgrywki ESL Pro League, jednak biorąc pod uwagę ostatnie wyniki Polaków – z dzisiejszego remisu z Ninjas in Pyjamas zdecydowanie należy się cieszyć.

Powiedzmy sobie szczerze, w ostatnich spotkaniach Virtus.pro absolutnie nie dawało swoim kibicom powodów do zadowolenia. Zbierali równe cięgi zarówno na LANach jak i rozgrywkach online. Dziś jednak w ramach ESL Pro League na szczęście udało się przerwać tę tragiczną passę. Polacy w dwumeczu z Ninjas in Pyjamas najpierw zdecydowanie wygrali na mapie Nuke 16:6, by na Cobblestone przegrać 9:16. Jednak była to porażka w dużo lepszym stylu niż w ostatnich spotkaniach naszej drużyny – nie do 2 czy 3 wygranych rund, a właśnie do 9. Tym samym Virtus.pro ma szansę jeszcze uciec z dolnych części tabeli, w których panuje bardzo napięta atmosfera. 😉 I zachowuje pewne niewielkie szanse na awans na LANowe finały turnieju do Dallas.

Virtus.pro vs. Ninjas in Pyjamas:
Nuke 16:6
Cobblestone 9:16

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Źródło: Virtus.pro Facebook

Virtus.pro zagra w turnieju Adrenaline Cyber League w Rosji

Virtus.pro powraca do gry w turniejach. Pierwszym z nich będzie wyjazd do Rosji, gdzie Polacy …