poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Gry / Clutch – nowa postać w Quake Champions
Quake_Clutch_champion

Clutch – nowa postać w Quake Champions

Zaprezentowano nową postać jaka dołączy do Quake Champions. Przedstawiamy Clutch, przebudzonego ze snu maszyny, której żądza krwi narodziła się przez awarię oprogramowania. Początkowo był to robot górniczy, jest przystosowany do pracy w ciężkich warunkach co czyni go niebezpiecznym przeciwnikiem!

Umiejętność aktywna – Bariera

Nadchodzące ataki Clutch może zablokować przy użyciu swojej energetycznej umiejętności – Bariery. Zdolność ta miała służyć do ochrony przed niebezpieczeństwami w kopalni, okazało się jednak, że jest to też skuteczna broń podczas walki.

Quake_Clutch

Umiejętność pasywna – Siła spokoju

Dzięki unikowi wielu śmiałków poległo już podczas zwarcia z Clutchem. Jego pasywna umiejętność pozwala odskoczyć do tyłu i uchronić się od ataków.
Siła spokoju Cluth

Przypominamy też, że 13 kwietnia startuje kolejna zamknięta beta gry. Uczestnicy będą mieli okazję wypróbować nowego bohatera oraz sprawdzić co udało się poprawić lub zmienić developerom. Swoje zgłoszenie możecie wysłać tutaj.

Komentarze

O Miłosz "NikT" Foks

Gracz związany z esportem od dziecka. Przez dłuższy czas skupiający się na Counter Strike, ale obecnie bardziej interesują go gry Blizzarda.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …