czwartek, 24 Maj 2018
Home / Gry / Wyłączenie World of Tanks Generals
World-of-Tanks-Generals

Wyłączenie World of Tanks Generals

Chcielibyśmy wszystkim przypomnieć iż 15 kwietnia(sobota) nastąpi zamknięcie wszystkich serwerów World of Tanks Generals, a tym samym zakończenie żywota gry. Wszystkie zasoby zakupione lub uzbierane zostaną przeniesione na konto gry, w którą najwięcej gracie. 

Co mogło pójść nie tak skoro rynek karcianek prężnie się rozwija – Hearthstone, Gwin i inne produkcje radzą sobie całkiem nieźle. Głównym zapewne błędem było nie wydanie gry w wersji mobilnej.

Projekt umarł i bardzo nad tym ubolewam. Patrząc, co robią inne firmy (Gwint, Hearthstone itd.) to jest potencjał w karciankach. Chyba po prostu poświęciliśmy mu za mało uwagi. Na pewno problemem było to, że nie można było go zainstalować na komórkach. –  informuje strona rykoszet.info, powołując się na osobę związaną z projektem.

World of Tanks Generals było grą dobrą, która wprowadziła świeżość do  gier karcianych, ale słabe aktualizacje oraz brak koncepcji jak projekt miałby dalej się rozwijać przyśpieszyło tylko decyzje. Na wasze skrzynki pocztowe zostanie też wysłany mail z informacjami o zamknięciu produkcji Wargamingu.

Generałowie!

Ze smutkiem ogłaszamy, że 15 kwietnia 2017 roku gra World Of Tanks Generals zostanie wyłączona. W związku z tym zostanie usunięta z listy oferowanych gier, a Umowy Użytkownika Końcowego (EULA), Warunki Świadczenia Usługi oraz inne dokumenty prawne zostaną odpowiednio poprawione.

Wszyscy w Wargaming pragną podziękować Wam za poświęcenie i lojalność.

Od 9 października 2016 roku wszystkie płatności w grze zostają zawieszone. Jeśli posiadacie niewydane zasoby na koncie, możecie korzystać z nich bez ograniczeń do 15 kwietnia 2017 roku. Po tym terminie zostaną one przeniesione na Wasze konto gry z uniwersum Wargaming.net, w którą gracie najwięcej.

Jeszcze raz pragniemy podziękować Wam za Wasze oddanie World of Tanks Generals. Mamy nadzieję, że każda sekunda spędzona na grze była miłym i satysfakcjonującym przeżyciem.

Z wyrazami szacunku

Zespół World of Tanks Generals

Komentarze

O Miłosz "NikT" Foks

Gracz związany z esportem od dziecka. Przez dłuższy czas skupiający się na Counter Strike, ale obecnie bardziej interesują go gry Blizzarda.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …