środa, 22 Lis 2017
Home / E-Sport / Nie przegapcie Hearthstone Global Games
Hearthstone Global Games

Nie przegapcie Hearthstone Global Games

Startują drużynowe  mistrzostwa Hearthstone Global Games  z udziałem czteroosobowych reprezentacji narodowych. 48 zespołów powalczy o nagrody z puli 300,000 $, gdzie 60,000$ trafi do zwycięzców turnieju. Rozgrywkę podzielono na dwie fazy grupowe oraz play-offy, przy czym pierwszy etap potrwa dziesięć tygodni. Najlepsze cztery ekipy powalczą na tegorocznym Gamescomie.

Zawodnicy do poszczególnych drużyn zostali wyłonieni na podstawie internetowego plebiscytu. Polska drużyna będzie się składać z dobrze wszystkim znanych zawodników: Mkr, Tuttek, BlackFireIce oraz ikealyou. Nasi rodacy trafią do grupy G, gdzie powalczą z reprezentantami Singapuru, Turcji, Tajwanu, Wietnamu oraz Meksyku.

Drużyny muszą przygotować dziewięć tali, które będą opierać się na różnych postaciach. Mecze zostaną rozegrane w systemie Best of Five(Bo5). Pierwszymi rywalami polskich graczy będą tajwańczycy, których podejmiemy już 11 kwietnia. Więcej na informacji dotyczących turnieju możecie sprawdzić w tym artykule. Rozgrywki będą transmitowane na oficjalnym kanale Hearthstone na platformie Twitch.tv.

Komentarze

O Miłosz "NikT" Foks

Gracz związany z esportem od dziecka. Przez dłuższy czas skupiający się na Counter Strike, ale obecnie bardziej interesują go gry Blizzarda.

Zobacz także

maxresdefault-20

World Electronic Sports Games 2017 z Virtus.pro oraz AGO Gaming

Jeśli ktoś z Was myślał, że już nie zobaczymy drużyny Virtus.pro w tym roku na …