środa, 21 Mar 2018
Home / Esport / Nie przegapcie Hearthstone Global Games
Hearthstone Global Games

Nie przegapcie Hearthstone Global Games

Startują drużynowe  mistrzostwa Hearthstone Global Games  z udziałem czteroosobowych reprezentacji narodowych. 48 zespołów powalczy o nagrody z puli 300,000 $, gdzie 60,000$ trafi do zwycięzców turnieju. Rozgrywkę podzielono na dwie fazy grupowe oraz play-offy, przy czym pierwszy etap potrwa dziesięć tygodni. Najlepsze cztery ekipy powalczą na tegorocznym Gamescomie.

Zawodnicy do poszczególnych drużyn zostali wyłonieni na podstawie internetowego plebiscytu. Polska drużyna będzie się składać z dobrze wszystkim znanych zawodników: Mkr, Tuttek, BlackFireIce oraz ikealyou. Nasi rodacy trafią do grupy G, gdzie powalczą z reprezentantami Singapuru, Turcji, Tajwanu, Wietnamu oraz Meksyku.

Drużyny muszą przygotować dziewięć tali, które będą opierać się na różnych postaciach. Mecze zostaną rozegrane w systemie Best of Five(Bo5). Pierwszymi rywalami polskich graczy będą tajwańczycy, których podejmiemy już 11 kwietnia. Więcej na informacji dotyczących turnieju możecie sprawdzić w tym artykule. Rozgrywki będą transmitowane na oficjalnym kanale Hearthstone na platformie Twitch.tv.

Komentarze

O Miłosz "NikT" Foks

Gracz związany z esportem od dziecka. Przez dłuższy czas skupiający się na Counter Strike, ale obecnie bardziej interesują go gry Blizzarda.

Zobacz także

VirtusTaz

TaZ MVP pierwszego tygodnia 16. sezonu ESL Mistrzostw Polski!

Zakończył się pierwszy tydzień zmagań w fazie grupowej ESL Mistrzostw Polski. Mimo tego, że mogliśmy …