wtorek, 22 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / fnatic – legenda wraca do starego składu!
fnatic

fnatic – legenda wraca do starego składu!

Transferowa machina w CS: GO ruszyła w najlepsze! Najpierw powstaje francuski super team, a teraz potwierdziły się spekulacje, o których pisaliśmy niedawno – Fnatic, legenda sceny Counter-Strike: Global Offensive, po okresie „błędów i wypaczeń” wraca do starego składu, jaki dominował turnieje jeszcze przed wakacjami zeszłego roku!

Przypomnijmy – po zeszłorocznym okresie spadku formy, wywołanym między innymi kontuzja Olofmeistera, szwedzka formacja zdecydowała się dokonać wymiany zawodników z ekipą GODSENT, założoną przez byłego zawodnika Fnatic – pronaxa. Do GODSENT przeszli wtedy KRIMZ, flusha i JW. Jednak po zmianie tej ani jedna, ani druga ekipa nie osiągnęła niczego szczególnego, również ich pozycje w rankingach znacząco spadły. Jednym z najwyraźniejszych sygnałów, że ta zmiana nie zadziałała, była porażka GODSENT z polską ekipą Sferis PRIDE w ramach eliminacji do DreamHack Masters Las Vegas 2017. Na Majorze Eleague Atlanta 2017 również nie pokazali niczego ciekawego, odpadając we wczesnej fazie turnieju.
Pierwszym, który stwierdził, że zmiana barw była złym posunięciem, był KRIMZ, który powrócił na łono Fnatic już pod koniec października zeszłego roku. Dziś w ślad za nim poszli JW oraz flusha. Czy Fnatic powróci do swojej starej, wysokiej formy i znów będziemy świadkami trzymających w napięciu starć z Virtus.pro? Podobnie jak w przypadku odświeżonego składu G2 Esports, tak i dla Szwedów pierwszym sprawdzianem w nowych-starych barwach będą dzisiejsze, wieczorne eliminacje do IEM Katowice 2017.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Źródło: Virtus.pro Facebook

Virtus.pro zagra w turnieju Adrenaline Cyber League w Rosji

Virtus.pro powraca do gry w turniejach. Pierwszym z nich będzie wyjazd do Rosji, gdzie Polacy …