wtorek, 22 Maj 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Przetasowania na francuskiej scenie CS: GO – oto nowe G2 Esports
G2 Esports

Przetasowania na francuskiej scenie CS: GO – oto nowe G2 Esports

Jeszcze przed Majorem w Atlancie zaczęły się pojawiać głosy o planowanych zmianach wśród czołowych francuskich ekip w Counter-Strike: Global Offensive. Dzisiaj wiemy już dokładnie na czym polegają przetasowania na francuskiej scenie. Przed Wami odświeżone, nowe G2 Esports! 

Wieczór zaczął się od informacji o ważnym ogłoszeniu, jakie miała do przekazania formacja G2 Esports. Okazało się jednak, ze ogłoszeniem tym była informacja o… podkładce pod mysz sygnowanej logiem organizacji. Jednak było to tylko żartobliwe preludium do właściwych informacji podanych przez francuską organizację. Szeregi G2 Esports opuścili: Cedric „RpK” Guipouy oraz Adil „ScreaM” Benrlitom, a Edouard „SmithZz” Dubourdeaux objął posadę coacha nowej drużyny. Ich miejsca zajęli Nathan „NBK-” SchmittDan „apEX” Madesclaire oraz Kenny „kennyS” Schrub. Tak więc mamy nowy, francuski super-team, natomiast nie wiadomo póki co jakie będą losy pozostałych zawodników obu formacji. Czy byli zawodnicy G2 dołączą do Happy’ego i SIXER’a w Team EnVyUs, czy może utworzy się kolejna, zupełnie nowa drużyna? To pewnie rozstrzygnie się w przeciągu kilku najbliższych dni. Bardzo również jesteśmy ciekawi dokonań nowego G2 Esports. Czy faktycznie będą realizować pokładane w nich nadzieje, czy może cała wymiana zakończy się jak w przypadku Fnatic i GODSENT? Pierwsza okazja by zobaczyć zespół po zmianach nadarzy się już jutro o 18:00, w ramach kwalifikacji do Intel Extreme Masters Katowice 2017. A jakie jest Wasze zdanie jeśli chodzi o nowy super-team?

AKTUALIZACJA: Potwierdzone zostało, że Adil „ScreaM” Benrlitom ma wystąpić w roli stand-ina Team EnVyUs na jutrzejszych kwalifikacjach do IEM Katowice 2017. Pozostałe informacje na temat jego dalszej e-sportowej kariery oraz nazwiska dwóch pozostałych graczy EnVyUs, którzy wystąpią w eliminacjach poznamy jutro rano.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Źródło: Virtus.pro Facebook

Virtus.pro zagra w turnieju Adrenaline Cyber League w Rosji

Virtus.pro powraca do gry w turniejach. Pierwszym z nich będzie wyjazd do Rosji, gdzie Polacy …