czwartek, 22 Mar 2018
Home / Esport / DOTA 2 / ESL One Hamburg 2017 zapowiedziane
ESL One Hamburg

ESL One Hamburg 2017 zapowiedziane

Jedna z największych imprez Dota 2 w Europie w tym roku odbędzie się w Hamburgu. Po trzech latach użytkowania Comerzbank Arena we Frankfurcie ESL postanowiło na zmianę miejsca.

ESL One Hamburg 2017 odbędzie się 28-29 października w Barcleycard Arena w Hamburgu. Stadion posiada 16,000 miejsc i jest używany przez tamtejsze drużyny piłki ręcznej oraz hokejowej. Pula nagród wyniesie 250,000$, a walczyć o nią będzie 8 najlepszych drużyn. Dotychczas żadna drużyna w historii nigdy nie wygrała ten imprezy dwa razy, co pokazuje jak duże zmiany zachodzą na scenie Doty 2.

Bilet trafią do sprzedaży w następnym tygodniu. Oczywiście jak zawsze na turniejach organizowanych przez ESL można liczyć na bilety, które sprawią, że poczujecie się jak królowie – za odpowiednią cenę.

  • Weekendowy koszt 35 euro
  • Weekendowy plus koszt 85 euro
  • Premium bilet koszt 229 euro
  • Aegis Experience koszt 2999 euro – bilet przeznaczony dla sześciu osób

Komentarze

O Miłosz "NikT" Foks

Gracz związany z esportem od dziecka. Przez dłuższy czas skupiający się na Counter Strike, ale obecnie bardziej interesują go gry Blizzarda.

Zobacz także

Źródło: Virtus.pro facebook

Rozpoczynamy V4 Future Sports Festival w Budapeszcie

V4 Future Sports Festival czas zacząć. Poznaliśmy również dokładny terminarz poszczególnych, polskich spotkań z udziałem …