poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Esport / Drugi dzień europejskich eliminacji SC2 na IEM Katowice
Nerchio

Drugi dzień europejskich eliminacji SC2 na IEM Katowice

Drugi dzień europejskich eliminacji SC2 na IEM Katowice to był istny horror. Elazer na samym początku przegrał z emerytowanym Stephano, a Nerchio eliminuje Guru. O ile do półfinałów reszta spotkań przebiegła zgodnie z przewidywaniami to półfinały były prawdziwą tragedią.

W pojedynku miedzy Nerchio a ShoWTimE nie było co oglądać. Tak mocno jednostronne gry sprawiły, że niemiecki gracz błyskawicznie pokonał Polaka. Natomiast Amerykanin Neeblet pokonał Koreańczyka Bunny zgodnie z moim typowaniem. W drabince przegranych Guru uległ Bly, a Elazer przebijał się coraz wyżej w drabince. W półfinale drabinki przegranych Nerchio trafia na Serral i również nie potrafił niczego zrobić. Następnie Elazer jako ostatnia nadzieja naszych stoczył walkę z Serral, niestety po zaciętej walce uległ. Oznacza to, że na IEM Katowice zobaczymy: Serral, ShoWTimE oraz Neeblet.
Wielką sensacją eliminacji jest Serral, będący w znakomitej formie Zerg, który może śmiało powalczyć o zwycięstwo podczas rozgrywek w Katowicach. Smuci mnie tylko forma Nerchio, który nie mógł się odnaleźć w czasie gier, nie pamiętam tak słabej formy i dziwnego zachowania. Mam nadzieję, że Nerchio nie przechodzi jakiegoś załamania, ale w czasie gier wyraźnie widać było, że myśli o czymś innym niż gra. Polacy mają oczywiście jeszcze szansę na udział w turnieju dzięki otwartym eliminacjom dla każdego, tuż przed samym IEM Katowice, jednak będzie to prawdziwa loteria.

Komentarze

O Krzysztof "Gregorius" Nancka

Fantasta, miłośnik StarCrafta, Warhammera 40k i prozy Dicka, zapalony gracz od karcianek przez planszówki, rpg na esporcie kończąc. Z portalem związany od początku istnienia choć z dłuższą przerwą. Widywany głównie na eventach.

Zobacz także

DXerxuzXcAcBTFe

Roszady w FaZe Clan oraz Fnatic!

W piątek, 25 maja dwie czołowe organizacje ogłosiły odświeżenie swoich składów. „Olofmeister” powraca do gry …