wtorek, 19 Cze 2018
Home / Gry / Twórcy World of Warships ujawniają plany na 2017 rok
World of Warships

Twórcy World of Warships ujawniają plany na 2017 rok

W 2016 World of Warships podążało obranym kursem i dopłynęło bezpiecznie do portu. W nowym roku nie zamierzamy osiąść na laurach i znów wypłyniemy na szerokie wody.

W najnowszym odcinku pamiętników twórców gracze odkryją ciekawe plany, jakie mamy wobec World of Warships na najbliższe 12 miesięcy. Zobaczcie jakie floty dołączą do gry, jaka jest przyszłość kapitanów, co szykujemy w kontekście ulepszeń technologicznych, jak rozwiną się klany i wiele więcej…

Najnowsze pamiętniki twórców World of Warships (polskie napisy są dostępne w ustawieniach filmu):

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …