poniedziałek, 23 Kwi 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / S1mple nowym członkiem Natus Vincere!
s1mple

S1mple nowym członkiem Natus Vincere!

Po majorze w Kolonii pewnym stało się, że ukraiński zawodnik formacji Team Liquid – Oleksandr „s1mple” Kostyliev opuści jej szeregi. Nie było tylko wiadome jak potoczą się dalsze losy tego utalentowanego gracza. Jedni spekulowali o powołaniu przez niego nowej drużyny, inni podejrzewali raczej zmianę barw na już istniejące. Dziś już wiemy – rację mieli Ci drudzy, a s1mple zasilił szeregi Natus Vincere!

W miejsce s1imple’a w Liquid wszedł adreN, a sam Ukrainiec zastąpił jednego ze współzałożycieli i kapitanów drużyny Na’Vi – Zeusa. Jednak z oświadczenia wydanego przez organizację wynika, że zamierza ona dotrzymać wszystkich zobowiązań jakie wobec niego ma. Po prostu do czasu znalezienia nowego pracodawcy Zeus pozostanie nieaktywnym graczem, być może pełniącym rolę stand-ina, jeśli zajdzie potrzeba. A tak co do zastapienia Zeusa przez s1mple’a w składzie wypowiedział się dyrektor eSportowy Na’Vi, Yevhen Zolotarov:

„Co do pojawienia się u nas Oleksandra, wierzę, że ten transfer ma potencjał by być jednym z najbardziej udanych w historii CS: GO. Szczególnie biorąc pod uwagę jak doskonale wyszkolonym, zmotywowanym i wiele oczekującym od swoich kolegów okazał się być. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy. Chciałbym również osobiście podziękować Daniłowi „Zeusowi” Teslenko za wszystko co zrobił dla Na’Vi, jego wielkie oddanie, wszystkiw triumy, szczerość i to, że można było na nim polegać. Twojej kariery pozazdrościć mogą Ci wszyscy gracze na świecie! Danił, jesteś legendą!!!”

Jesteśmy niezwykle ciekawi jesteśmy jak Oleksandrowi pójdzie w nowej drużynie, a Zeusowi gratulujemy jego dotychczasowych osiągnięć i trzymamy kciuki za znalezienie nowego teamu.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

Źródło: HLTV

DreamHack Masters Marseille 2018 zakończone!

Po 5 dniach zmagań zakończyła się przygoda z turniejem DH Marseille. Był to turniej opiewający …