niedziela, 22 Kwi 2018
Home / Gry / Czyżby nowy bohater w grze Overwatch?
overwatch

Czyżby nowy bohater w grze Overwatch?

Osoby śledzące główny profil Overwatch na twiterze zapewne już zauważyły nową grafikę przedstawiającą wycinek z „ściśle tajnych akt Angeli Ziegler”.


Torbjörn LindholmTorbjörn Lindholm: W nawiązaniu do naszej wcześniejszej rozmowy przedstawiam projekt karabinu snajperskiego, z którego mogliby korzystać medycy na polu walki. Bez względu na to, co bez wątpienia zasugeruje moja szacowna koleżanka po fachu, zastosowania jej biotycznej technologii zamierzamy ograniczyć WYŁĄCZNIE do leczenia.

 

angela zieglerAngela ZieglerChoć doceniam, że projekt najnowszej broni Torbjörna jest – tradycyjnie zresztą – bardzo imponujący, chciałabym przypomnieć wszystkim, że gdy zgodziłam się na opracowanie różnych mechanizmów dostarczania organizmowi substancji biotycznych, moim zamiarem było ratowanie żyć agentów Overwatch i innych osób potrzebujących pomocy medycznej. Propozycja stworzenia takiej broni w pełni uświadamia mi, że jesteśmy na równi pochyłej prowadzącej do modyfkacji, które nieomylnie doprowadzą do stworzenia przyjaznej przemysłowi zbrojeniowemu wersji tej technologii – a jest to coś, czemu od początku sprzeciwiałam się w stu procentach.

 Od dłuższego czasu w sieci można przeczytać wiele wypowiedzi fanów, na temat nowego bohatera do Overwatcha. Wielu z nich miało rację i najprawdopodobniej będzie do Sombra – snajper, ze zdolnościami leczącymi. Możliwe jest, że Blizzard pokaże swoje nowości już w sierpniu na Gamescom 2016.

Komentarze

O Miłosz "NikT" Foks

Gracz związany z esportem od dziecka. Przez dłuższy czas skupiający się na Counter Strike, ale obecnie bardziej interesują go gry Blizzarda.

Zobacz także

Maiev_Homescreen

Trwa Księżycowe Święto, a do Nexusa przybyła Maiev Pieśni Cienia

W Heroes of the Storm rozpoczęły się łowy wraz z przybyciem do Nexusa Maiev Pieśni …