poniedziałek, 28 Maj 2018
Home / Gry / Duża paczka zmian w Heroes of the Storm
HotS -guldan

Duża paczka zmian w Heroes of the Storm

Już niedługo do Heroes of the Storm zawita patch wprowadzający jedną z najbardziej wyczekiwanych postaci – Gul’dan. Popularność tego osobnika wzrosła po filmie Warcraft:Początek, który miał niedawno premierę. Oprócz tego otrzymamy bohaterkę reprezentującą uniwersum Diablo 3 – archanioła Auriel. Oczywiście twórcy i w tym patchu dodadzą kilka nowych skórek: siatkarka Li Ming, skórka do Arthasa inspirowana mitologią Chińską oraz nowego mounta.

Sama aktualizacja ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Niestety nie wprowadza ona żadnych nowych map oraz trybów rozgrywki. Są to bardziej zmiany kosmetyczne. Jednak sama gra potrzebuje odświeżenia i dodania czegoś nowego ponieważ już kilka znanych organizacji pożegnało się ze swoimi drużynami HoTsa. Ostatnio głośno zrobiło się o rozwiązaniu kontraktu ekipy Virtus.pro i wypowiedzi managera, który stwierdził, że gra jest mało interesująca dla organizacji esportowych.

Wszystkie nowości związane z nową aktualizacją oraz wprowadzeniem dwójki nowych bohaterów możecie oglądnąć w filmiku poniżej.

Komentarze

O Miłosz "NikT" Foks

Gracz związany z esportem od dziecka. Przez dłuższy czas skupiający się na Counter Strike, ale obecnie bardziej interesują go gry Blizzarda.

Zobacz także

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Który skill jest najczęściej maxowany jako pierwszy?

Każdy z nas zaczynając przygodę z League of Legends, napotykał na swojej drodze pewnego rodzaju …