niedziela, 22 Kwi 2018
Home / Esport / DOTA 2 / OG wygrywa ESL One we Frankfurcie!
ESL One Frankfurt

OG wygrywa ESL One we Frankfurcie!

W minionym weekend we Frankfurcie odbył się największy festiwal Doty 2 w Europie. W finale zmierzyły się ze sobą drużyny OG oraz NaVi.

Już na samym początku turnieju, późniejsi finaliści zmierzyli się ze sobą rozpoczynając rywalizację w grupie B. Wtedy też OG w miarę szybko i gładko pokonało NaVi 2:0. Na tym etapie rozgrywki w grupie A odpadły Alience oraz Fnatic, a w grupie B compLexity Gaming oraz Virtus.pro.

W półfinale zmierzyli się ze sobą zwycięzca grupy B: zespół OG oraz druga drużyna grupa A: Team Liquid. Po emocjonującej rywalizacji to właśnie drużyna Tal „Fly” Aizik’a awansowała do finału, wygrywając 2:1. W drugiej parze NaVi pokonało 2:0 Vega Squadron, chociaż podczas pierwsze starcia wszystko mogło się stać i cała rywalizacja w tej parze mogła potoczyć całkiem inaczej.

Tak więc drużyny, które zmierzyły się ze sobą we swoich pierwszych spotkaniach zmierzyły się razem również w ostatnim, finałowym spotkaniu. Tutaj OG ponownie nie dało szans NaVi i wygrało 3:0.

ESL One Frankfurt był ostatnim turniejem przed rozpoczęciem kwalifikacji do The International 6. Oznacza to, że w najbliższym czasie poznamy zespoły bezpośrednio zaproszone do Seattle. Awansem do finału ESL One Frankfurt Na`Vi najprawdopodobniej zapewniło sobie miejsce na The International 6.

Komentarze

O Jakub "GuziQ" Guzik

Czasem pogram sobie w CS'a, czasem również w Wiedźmina. Mimo wszystko wychowany na kopaniu piłki nożnej i graniu w unihokeja. Do esportu trafiłem przypadkiem, ucząc się i podpatrując jak grać lepiej.

Zobacz także

516932401

Dust 2 oficjalną mapą turniejową, Cobblestone żegna się z turniejami !

Oficjalnie: Dust 2 zastępuje Cobblestone jako mapa turniejowa ! Od dzisiaj mapa Dust 2 staje …