niedziela, 22 Kwi 2018
Home / Esport / Counter Strike: Global Offensive / Duże wzmocnienia w Sferis Pride Gaming
pride

Duże wzmocnienia w Sferis Pride Gaming

Kiedy niedawno gruchnęła wieść o tym, że Kuba „Kubik” Kubiak rozstaje się z prowadzoną przez niego do tej pory ekipą AGG wszyscy zastanawiali się jaka jest przyczyna tej decyzji i dokąd pójdzie utalentowany coach. Dziś wiemy już więcej – Pride ma nowego coacha.

Wkrótce po Kubiku szeregi AGG opuścił również jeden z ich zawodników, Karol „repo” Cybulski. Zmiany te były o tyle zaskakujące, że wszystkim wydawało się, iż po ostatnich sukcesach oraz podpisaniu umowy z amerykańską organizacją, sytuacja w drużynie jest bardzo stabilna. Dziś znamy już więcej szczegółów przenosin obu panów. Zarówno Kubik jak i repo zasilą szeregi Sferis Pride Gaming – Kubik oczywiście jako nowy trener drużyny, natomiast repo wejdzie za  Kamila „kamila” Kamińskiego. Ten ostatni informację o rozstaniu ze swoją dotychczasową drużyną podał wczoraj na swoim profilu na facebooku. Jest to kolejne wzmocnienie ekipy Pride, po tym jak kilka dni temu ich sponsorem tytularnym została firma Sferis.

Pewną ironią losu w tym wszystkim jest, że obie wzmiankowane ekipy spotkały się w finale X-kom Clash w Częstochowie w ostatni weekend, gdzie po bardzo wyrównanym meczu AGG wygrało z Pride 2:1. W jaki sposób powyższe zmiany wpłyną na sytuację obu ekip i czy będziemy mieli okazję zobaczyć Pride w walce w europejskich turniejach, jak to ma miejsce w przypadku AGG i Kinguin – zobaczymy już wkrótce.

Komentarze

O Zbigniew "Emill" Pławecki

Z grami związany od 1991 roku, kiedy to w jego domu pojawił się Commodore64. Potem była styczność z PC, Gameboyem, PS2, X360, PSP i obecnie XOne. Przez 3 lata pracował aktywnie przy tworzeniu zina SS-NG, będącego nieoficjalną, fanowską kontynuacją Secret Service. W międzyczasie różne krótkie epizody współpracy z paroma innymi portalami o grach. Obecnie, poza zagrywaniem się na konsoli, ćwiczący swoje umiejętności w CS: GO, a poza graniem miłośnik muzyki klubowej, domorosły, jeden z niewielu w Polsce niepełnosprawnych DJów i organizator imprez klubowych.

Zobacz także

516932401

Dust 2 oficjalną mapą turniejową, Cobblestone żegna się z turniejami !

Oficjalnie: Dust 2 zastępuje Cobblestone jako mapa turniejowa ! Od dzisiaj mapa Dust 2 staje …