piątek, 22 Cze 2018
Home / Nasze filmy / Z kamerą w nowym studiu ESL Polska
esl

Z kamerą w nowym studiu ESL Polska

Jak już wiecie, w miniony weekend mieliśmy przyjemność gościć w progach nowego studia ESL Polska – ESL Arena. Był to nie tylko jej debiut i oficjalne otwarcie, ale również offline’owe kwalifikacje do ESL One Cologne 2016.

Prezentowaliśmy już Wam fotogalerię z tego miejsca, jak również opisywaliśmy nasze wrażenia w postaci mojej relacji tekstowej. Teraz pora więc byście także za pośrednictwem przygotowanego przez nas video zobaczyli jak prezentuje się nowa chluba polskiego oddziału ESL. Obyśmy mieli okazję relacjonować Wam z tego miejsca jak najwięcej ciekawych, e-sportowych wydarzeń!

Komentarze

O Szymon "szympek" Nocoń

W zasadzie to "szympekmajster" ale samo "szympek" jest po prostu krótsze i eliminuje zbieżność z olofem. Pierwszy raz z grami miał styk w wieku 5 lat, gdzie zakochał się w Missile Command. Potem w okolicach 2004 przyszło granie na multiplayer w Call of Duty i jakoś tak się rozpędziło. Siedzi w tematyce sprzętu PC, spędza za dużo czasu na YouTube. Wylądował tu bo umie obsłużyć lutownicę i trzymać (w miarę) prosto kamerę.

Zobacz także

Źródło: ESL/Helena Kristiansson

Rozpoczynamy Intel Extreme Masters w Sydney! Wideo zapowiedź turnieju

Intel Extreme Masters w Sydney już za chwilę. Przygotowaliśmy dla Was wideo zapowiedź tego turnieju. …